Anahtar Teslim Dekorasyon


Maltepe Mahallesi
General Ali Rıza Gürcan Cad.
Eski Çırpıcı Yolu Sokak
Merter Meridyen İş Merkezi
Kat:2 No:229
Zeytinburnu/İstanbul Tel: +90 (212) 655 86 53Tel: +90 (212) 481 21 48 info@fulltadilat.com.tr

Restoran ve Cafe Uygulama Projeleri

dekorasyonda aydinlatmanin onemi
Şubat 21, 2017

Restoran ve Cafe Uygulama Projeleri

İnsanlar artık evlerinden sonra ikinci yaşam alanı olarak cafe ve restoranları kullanmaktadır. Kimi insanın birinci yaşam alanı buralar haline gelmektedir. Yorucu iş hayatı, okul hayatı, kalabalık şehirler insanları huzur bulabilecekleri cafe ve restoran arayışına çıkarmaktadır. Kimi insan sakin, huzur dolu yerleri severken kimi insan ise hareketli ve haftanın yorgunluğunu atabileceği yerleri tercih etmektedir. Her insanın tercihi farklı olsa da mutlaka bir cafe ya da restorana gitmektedir.

Herkesin ağzından mutlaka “Şöyle küçük, şirin bir cafem olsa. İşi bıraksam, sakin sakin işletsem.” cümlesi duyulmaktadır. Full tadilat bu hayaleri cafe ve restoran uygulama projeleriyle gerçekleştirmektedir.

Mevcut bir cafeniz ya da restoranınız olabilir. Gidişatından memnun olmayabilirsiniz ya da memnun olup da bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu kısımda bir profesyonelden yardım almanız gerekmektedir. İstediklerinizi piyasa değerlendirmesi yaparak, daha işlek bir yerin sahibi olmanız için yapılabilecekleri göz önüne getirerek çalışabileceğiniz bir takım daima istekler kolaylaştıracaktır.

Tam tersine her şeye baştan başlamak gibi bir planınız da olabilir. Burada da profesyonel bir yardımla işleriniz oldukça kolaylaşacaktır. Böyle bir planı olan bir insanın öncelikle hayal etmesi gerekir. Hayal edip, ne istediğine karar vermesi gerekir. Verdiği kararları çalıştığı ekiple paylaşarak onlardan da fikir almalıdır. Estetik yönde tatmini sağlayacak bir ekiple çalışılmalıdır. Çalışılan ekibin sadece estetik güzelliğe önem vermemesi ve cüzdanlarla da barışık olması gerekmektedir. Cüzdan dostu bir ekip işleri her zaman için kolaylaştıracaktır. Teslim süresine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Bir süre verip, onu sürekli erteleyecek bir ekipten uzak durulmalıdır. Teslim tam zamanında sağlanmalıdır. Bunun dışında da ekstra işler yapıp maliyeti arttıracak ve size iş sonunda mali bir sürpriz yapacak bir ekiple de çalışılmamalıdır.

Estetik konusunda olduğu kadar maliyet konusunda da titiz, size asla son dakika sürprizleri yapmayacak, sizin her hayalinizi anlayışla dinleyecek ve yeri geldiğinde kendi fikirlerini paylaşacak, ortaya konulan fikirleri bire bir hâlde önünüze sunacak bir ekiple çalışmak istediğinizde Full Tadilat ekibi tüm bu istekleri karşılayacak ve müşterilerini asla yarı yolda bırakmayacaktır.